SZUKAJ
O FIRMIE

Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji mebli ręcznie robionych. Oryginalność naszych produktów powoduje, że zyskujemy zaufanie coraz większej liczby klientów. Wszystkie nasze meble stwarzają niepowtarzalny klimat, a każdy z naszych produktów posiada swoją duszę. Unikalny kształt drewnianych mebli, a także ich prostota i jakość materiału gwarantuje zadowolenie na lata. Wszystkie te cechy wyróżnia meble ręcznie robione GAPI Mebel od pozostałych produktów dostępnych na polskim rynku.

 

Drewniane stojaki na wino, które stały się naszą wizytówką uderzają wdziękiem i niepowtarzalnością. Każdy z nich jest inny, wykonany ręcznie tradycyjnymi metodami z pełnego, litego drewna. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkujemy stojaki na wino na indywidualne zamówienie z miejscem na dowolną ilość butelek. Możemy pochwalić się także kilkunastoma ekskluzywnymi zabudowami piwniczek winiarskich oraz stabilnych, ciosanych w drewnie regałów na wino.

 

Jeżeli chcesz poczuć niepowtarzalny klimat mebli ręcznie robionych w swoim zaciszu – zadzwoń do nas już teraz! Przygotowujemy bezpłatne wyceny indywidualnych projektów. Dla nas każde zlecenie jest wyjątkowe, tak jak nasze meble dla Ciebie.

 

GAPI Mebel to najlepsza recepta na powiew natury i bliskość lasu w Twoim domu!


BESTSELLER Gawron krzywy 17

stojak_na_wino_pod_wymiar

wszystkie bestsellery
Kontakt

 

FPH "Majoka" Krzysztof Gapski
ul. Norwida 21
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 593-020-34-67

 

tel kom. 608 080 220
tel. 58 683 13 85

www.gapimebel.pl
e-mail: biuro@gapimebel.pl

2019 © Copyright by GapiMebel